Upadłość konsumencka Wrocław a sprzedaż rzeczy przed złożeniem wniosku – czy trzeba to opisać?

PiotrRowerem 2026-06-28 17:43
Przygotowuję wniosek o upadłość konsumencką we Wrocławiu i mam wątpliwość dotyczącą sprzedaży kilku rzeczy z mieszkania. Około dwa miesiące temu sprzedałem rower i stary laptop, razem za mniej więcej 2500 zł, bo brakowało mi na czynsz i raty chwilówek. Mam obecnie czterech wierzycieli i sprawa jest jeszcze przed złożeniem dokumentów do sądu. Czy takie sprzedaże trzeba osobno opisać we wniosku, jeśli nie były to żadne luksusowe rzeczy, tylko zwykły sprzęt używany?

Dyskusja

0 komentarzy

Brak komentarzy w tym wątku.

Z tej kategorii

Najnowsze na forum

Partnerzy